Gangster – człowiek

Opowieści dark romance, czy też mafijne romanse cieszą się coraz większą popularnością. Wiele osób sięga po tego typu książki, które wydają się ciekawą alternatywą dla klasycznych romansów oraz opowieści kryminalnych. Po tego rodzaju książki bardzo często sięgają kobiety, które w jednej pozycji znajdują fascynujących, przystojnych bohaterów, którzy objawiają swój drapieżny charakter. Jedną z takich książek jest “Zemsta gangstera. Gangsterzy. Tom 2“. Autorka tej książki jest Anna Wolf.

Seria o gangsterach

Autorka wypuściła na rynek drugi tom swojej serii, która opowiada o gangsterach bezlitosnych objawiających również swoje ludzkie oblicze. W jaki sposób się to dzieje? Jeżeli ktoś nie miał jeszcze do czynienia z książkami o gangsterach, których autorką jest Anna Wolf, to koniecznie powinien nadrobić wszystkie zaległości. Pierwsza z nich “Serce gangstera” okazała się wielkim hitem i wdrapała się na listy bestsellerów w wielu krajach. Czy więc można odmówić sobie poznanie drugiego tomu? Oczywiście, że nie. Tym razem głównym bohaterem będzie Anton Tarasow. Jest to brat bliźniak znanego nam z pierwszej części Aleksieja. Skoro brat znalazł się na czele jednego z gangów, to czy Anton może się wyróżniać? Oczywiście, że nie. Rosjanin również znany jest ze swojej bezwzględności. Na zlecenie mafii zabija ludzi z zimną krwią nie okazując przy tym żadnych uczuć. Nic go nie wzrusza. Anton znany jest ze swojej skuteczności, dlatego można powiedzieć, że zawsze ma ręce pełne roboty.

Miłość gangstera

Nikt nie wie, że serce gangstera zabiło tylko raz mocniej dla Jordan Pheonix. Ta kobieta sprawiła, że w duszy Antona pojawiły się jakiekolwiek uczucia. Rosjanin podejrzewa, że nawet można było mówić o jakiejś miłości. Jednak to było dawno temu. Teraz miłość zastąpił żal, nienawiść, pustka. Anton wrócił do swojej pracy i to w niej się spełnia. Jordan Pheonix czuje to samo co Anton. Chociaż można powiedzieć, że jej żal oraz nienawiść jest jeszcze większa niż u mężczyzny. Na tyle, że obiecała zemstę mu. Chce zrobić wszystko, aby odwdzięczyć się jemu za to czego sama doświadczyła. Kobieta pała tak wielką żądzą zemsty, że jest zdolna do wszystkiego. Okaże się jednak, że tą dwójkę łączy coś więcej niż tylko nienawiść ludzka. Na jaw zaczną wychodzić sekrety o których oni sami nie mieli nawet pojęcia. Jakie? Tego dowiemy się z “Zemsta gangstera. Gangsterzy. Tom 2” Anny Wolf. Ta książka zapewni wszystkim czytelnikom ogrom wspaniałych emocji i niesamowitych zwrotów akcji.

Ludzie zdjęcie utworzone przez Racool_studio - pl.freepik.com